Bułgaria 2023 - wyjazd dla młodzieży

Tu znajdziesz informacje dotyczące wakacyjnego wyjazdu do Bułgarii dla młodzieży

Bułgaria 2023

Sprawdź najnowsze informacje dotyczące wakacyjnych wyjazdów do Bułgarii.

Odessa 2020

Zapraszamy do wyjazdu do Odessy na Ukrainie

Jak już w zeszłym roku wspominałem, w tym roku po raz pierwszy nasz Klub organizuje wakacyjny wyjazd do Odessy. Szukając odpowiedniej, wygodnej i przystępnej bazy natrafiliśmy na ośrodek położony 30 km od Odessy, w spokojnej okolicy, na obrzeżach miasta Czernomorsk. Jest to dom z 2,3,4 osobowymi pokojami, wyposażonymi w wc, prysznic, tv, lodówkę i klimatyzację. Gwiazdek raczej wielu nie posiada, jednak dla tych, którzy jeździli z nami do Bułgarii powinien przypaść do gustu. Pokoje są niewielkie, łazienki bardzo małe, jednak myślę, że jadąc nad morze to nie ma wielkiego znaczenia.  Do dyspozycji gości jest kuchnia, w której można sobie przyrządzać posiłki. Dom jest zarządzany przez bardzo sympatyczne, starsze małżeństwo. Niestety, nie oferują oni posiłków, lecz to nie stanowi większego problemu, gdyż restauracja jest po sąsiedzku. Po drugiej stronie ulicy jest również sklep. Po większych przemyśleniach zdecydowałem, że nie będziemy organizować posiłków, myślę, że lepszą opcją będzie indywidualne stołowanie się wg potrzeb i gustu. Ceny w przybliżenie - śniadanie  10 zł, obiad 20 zł, kolacja 10 zł.

Do plaży jest ok. 200 m. Plaża jest długa, piaszczysta. W tej okolicy nie ma dużych, luksusowych hoteli, bardziej prywatne wille.

Jako, że jedziemy tam po raz pierwszy, ciężko mi powiedzieć jak to wygląda w lecie. Stąd też nie chcę organizować dużej grupy, bardziej liczę na osoby, które już z nami jeździły. Jedziemy autobusem, maksymalnie 30 osób. Zapisy w związku z koniecznością wcześniejszego zarezerwowania przyjmuję do końca lutego. Aby zapisać się należy wpłacić zaliczkę 300 zł na konto podane poniżej. W przypadku rezygnacji zaliczka nie będzie zwracana. 

W planie, który jest w trakcie układania (zostanie podany niebawem ) jest wycieczka do Odessy, wyjazdy na okoliczne plaże.

Termin wyjazdu: 19.07 - 30.07.2020

Koszt : 1250zł

Koszt obejmuje: przejazd, zakwaterowanie, wycieczki na miejscu. ubezpieczenie NNW ( 10 000 zł), ubezpieczenie koszty leczenia (100 000 zł ), OC w życiu prywatnym (100 000 zł)

Wyżywienie we własnym zakresie.

 

Dodatkowe informacje

Piotr Bednarczyk

tel. 888772288

e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

nr rachunku: ING 48 1050 1445 1000 0090 4141 4286